Moderní firmy

Advertoriál

Společnost LEDVANCE představila novou divizi LEDVANCE Renewables: fotovoltaika pro světlejší a zelenější budoucnost

Komplexní řada produktů a služeb zaručuje hladkou integraci fotovoltaických panelů, střídačů a baterií pro rezidenční budovy díky vzájemné kompatibilitě.

Společnost LEDVANCE, světový lídr v oblasti osvětlovacích technologií, rozšiřuje své působení v rámci nově vzniklé divize LEDVANCE Renewables o inovativní produkty v oblasti fotovoltaiky. Ty aktuálně zahrnují fotovoltaické panely, střídače a baterie, čímž nabízí integrované a udržitelné řešení pro rodinné a bytové domy. Postupně se bude produktové portfolio rozšiřovat stejně jako cílení na komerční objekty. Strategická iniciativa LEDVANCE podtrhuje závazek firmy k ochraně životního prostředí a plně koresponduje s mottem "Power Through Light", které vyjadřuje hlavní princip společnosti.

Jako průkopník v oblasti osvětlování si LEDVANCE nejen udržuje svou vůdčí pozici, ale usiluje také o dosahování širší vize, umožnit zákazníkům využívat sílu světla jak pro osvětlení, tak pro tvorbu udržitelné energie. Společnost LEDVANCE začala v rámci energetického trhu využívat B2B kanál a staví se do pozice inovativní, na budoucnost orientované společnosti se zaměřením na environmentální odpovědnost.

Dekarbonizace budoucnosti: holistický přístup

V souladu s globální iniciativou, jejímž cílem je dosažení uhlíkové neutrality do roku 2050, se nové produktové portfolio LEDVANCE snaží vypořádat s naléhavými výzvami klimatické změny. Nová divize LEDVANCE Renewables integruje solární panely, střídače a bateriový úložný systém v rámci jednoho komplexního systému. Co toto portfolio odlišuje, je nabídka v podobě balíčku všech hlavních komponent fotovoltaického systému, která zákazníkům přináší praktické a komplexní řešení.

Výhody pro udržitelnou budoucnost

Produkty LEDVANCE Renewables nabízí velké množství výhod jak v oblasti bydlení, tak v komerčním využití, včetně úspory nákladů na energie, energetické nezávislosti, menší uhlíkové stopy, komplexního produktového portfolia plně lokalizovaného do českého jazyka a interoperability jednotlivých komponent systému. Široký sortiment solárních panelů, střídačů a bateriového úložného systému zaručuje hladkou integraci na míru jedinečným energetickým požadavkům majitelů domácností i firem. Produkty LEDVANCE Renewables lze díky jejich kompatibilitě a souladu s normami integrovat také do fotovoltaických systémů jiných výrobců. Aplikace LEDVANCE Renewables umožňuje snadné monitorování a řízení celého fotovoltaického systému a přináší informace v reálném čase kdykoli a kdekoli.

Komplexní řešení od LEDVANCE

Jakožto špičkový dodavatel komplexních řešení fotovoltaických systémů nabízí společnost LEDVANCE vše potřebné – od konzultací a dodávky systému až po podporu v oblasti výkonu, monitorování a poprodejní služby. Díky tomuto integrovanému přístupu je společnost LEDVANCE preferovanou volbou instalačních techniků a velkoobchodníků a přitahuje také čím dál větší zájem koncových uživatelů z rezidenční i komerční oblasti. Díky své expanzi na trh s obnovitelnými zdroji energie zůstává společnost LEDVANCE i nadále v čele inovací a umožňuje zákazníkům využívat sílu světla a podporovat udržitelnou a jasnější budoucnost.

Divize i produkty LEDVANCE Renewables byly celosvětovému publiku představeny na největším mezinárodním veletrhu osvětlovací a stavební technologie Light + Building 2024 ve Frankfurtu nad Mohanem. Nové portfolio produktů je u nás k dispozici prostřednictvím velkoobchodníků s elektrotechnikou. Další informace o komplexní nabídce LEDVANCE Renewables naleznete na: fotovoltaika.ledvance.cz.

Text a foto: LEDVANCE