V souvislosti s využíváním některých služeb poskytovaných na portálu www.obnovitelne.cz mohou uživatelé poskytnout údaje, které mají povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění (dále jen "Zákon").

Společnost Obnovitelně s.r.o. se sídlem Durďákova 336/29, Černá Pole, 613 00 Brno (dále jen „společnost“) zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Registrace do systému databáze portálu www.obnovitelne.cz probíhá v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a č. 480/2004 Sb. a registrací uživatelé vyjadřují souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů provozovatelem portálu. Registrační údaje zásadně neposkytujeme třetím stranám.

Provozovatel portálu www.obnovitelne.cz si uvědomuje práva a povinnosti dotčených osob stanovené zákonem a respektuje zájem uživatelů o ochranu osobních údajů. Společnost Konektor Social s.r.o. chrání osobní údaje v souladu se zákonem.

Pokud se uživatel registroval pro jakékoliv služby poskytované nebo nabízené na stránkách www.obnovitelne.cz, může kdykoliv tuto registraci zrušit.