Sídlo redakce Obnovitelně.cz: Josefská 9, 620 00 Brno-střed (budova E-pasáž, 2. patro)

Kontakt pro zasílání tiskových zpráv nebo tipů na zajímavé články: redakce@obnovitelne.cz

E-mailové kontakty na jednotlivé členy týmu mají formu: jméno.přijmení@obnovitelne.cz

Případě zájmu o komerční spolupráci se můžete obrátit na Tomáše Buzrlu nebo Martina Sedláka.

Tým redakce Obnovitelně.cz

Martin Sedlák

jednatel společnosti Obnovitelně s. r. o.

V rámci portálu Obnovitelně.cz působí na pozici programového ředitele, má na starosti přípravu a koordinaci hlavních analytických textů nebo rozhovorů s osobnostmi české energetiky. V rámci Obnovitelně.cz pod něj spadá také příprava strategie rozvoje portálu.

Martin Sedlák se v energetice pohubuje od roku 2005. V současné době působí také na pozici ředitel Aliance pro energetickou soběstačnost. Jde o nezávislou platformu zabývající se tématy šetrných zdrojů energie s důrazem na využití solární energetiky. V minulosti působil v Hnutí DUHA (2005-2011). V roce 2010 koordinoval projekt Chytrá energie, během kterého vznikla energetická koncepce ekologických organizací mapující možnosti proměny energetiky do roku 2050.

Lukáš Bašta

šéfeditor portálu Obnovitelně.cz

Vede tým dodavatelů textů pro Obnovitelně.cz, dohlíží na editaci a finální podobu zveřejňovaných informací.

Lukáš Bašta pracuje jako Head of Content v agentuře Konektor Social. V minulosti se věnoval hlavně digitální zábavě (působil např. jako šéfredaktor magazínu SCORE) a postupem času mu učarovaly chytré technologie a šílené gadgety (to využil v práci na TV/online/printovém magazínu Applikace). S popularizací elektrovoltaiky se do jeho zájmu dostaly i další moderní výdobytky techniky, které nechávají klasická paliva tím, čím doopravdy jsou - tedy fosiliemi.