O nás

Obnovitelně.cz přináší informace o moderní energetice v širších souvislostech udržitelné ekonomiky. Čtenáře informujeme o aktuálním dění ve využití obnovitelných zdrojů, akumulaci energie nebo elektromobilitě. Informujeme také o klimatické změně a o novinkách z ochrany životního prostředí. Přinášíme pohledy nejen z českého prostředí, ale také o zajímavých nápadech nebo progresivních krocích ve využití šetrných zdrojů energie v zahraničí.

Čtenářům nabízíme zajímavé tipy, které mohou jejich domácnosti přiblížit více udržitelnému stylu života a firmám poradíme, jak lze naplnit vizi odpovědné firmy, přátelské k životnímu prostředí.

V našich článcích nebo reportážích vám přiblížíme také dění v progresivních startupech a dalších projektech, které zapadají do konceptu udržitelné, cirkulární ekonomiky.

Prostor pro spolupráci otevíráme studentům formou stáží, ale také informováním o výzkumných projektech nebo zajímavých řešeních v diplomových pracích.

Obnovitelně.cz je také otevřeno pro spolupráci s firmami, které chtějí upozornit na své nové produkty a technologie, zapadající do udržitelné energetiky nebo zelených domácností a firem. V případě zájmu o placenou spolupráci se obracejte šéfredaktora portálu Ondřeje Nováka na adrese ondrej.novak@obnovitelne.cz

V případě zájmu o spolupráci se obracejte na Jiřího Holzmanna na adrese jiri.holzmann@obnovitelne.cz

Vlastníkem webu je společnost Obnovitelně s. r. o. Naším cílem je vytvářet autonomní nezávislé zpravodajství o příležitostech v šetrné energetice a ekonomice.

Obnovitelně s.r.o.

Ladova 1814/31, Řečkovice, 621 00 Brno

IČO: 05765595

DIČ (DPH): CZ05765595