
Politici se tam jezdili fotit. Teď první energeticky soběstačné obci hází klacky pod nohy
Obci Kněžice totiž skončí provozní podpora. Na novou ale bez modernizace nedosáhne. Obec tak možná doplatí na to, že modernizovala průběžně a hospodárně a nyní velké výdaje nepotřebuje.
Zpět na článek